Aplikace výplňových materiálů

Stárnutí zastavit neumíme, ale stárnutí pleti dokážeme zpomalit

Stárnutí pleti

Stárnutí pleti a tvorba vrásek závisí na několika různých faktorech. Vedle přirozeného procesu stárnutí a dispozic, které nám jsou geneticky dány, se na urychlení procesu stárnutí podílí i hormonální změny, působení UV záření, stres, kouření a jiné. Struktura pleti se mění, zprvu se objevují mírné vrásky, postupně se více prohlubují, přičemž kůže ztrácí svou pevnost a elasticitu. Stárnutí zastavit nelze, dá se zpomalit a zmírnit pomocí lékařské technologie. Odborník dle konzultace rozhodne, jakou optimální metodu by volil. Zejména závisí na typu vrásek a jejich umístění.

 

Indikace

Nejčastěji ošetřovanými partiemi jsou:

 

  • nosoretní rýhy
  • oblast svislých vrásek na tvářích
  • zvětšení objemu rtů
  • „kuřácké“ vrásky (drobné avšak výrazné vrásky okolo úst)
  • vrásky v očním okolí
  • vrásky na čele

Cena výkonu

Konečnou cenu určuje lékař dle hloubky a rozsahu vrásek – tedy množství spotřebovaného výplňového materiálu.

kyselina hyaluronová – okolí úst
včetně brady
5 000,- Kč
kyselina hyaluronová – nosoretní rýhy 5 000,- Kč
kyselina hyaluronová – tváře 5 000,- Kč
botox – glabella od 2 000,- Kč
botox – glabela  a čelo od 4 000,- Kč
botox – okolí očí od 2 000,- Kč

 

Průběh ošetření a výplňové materiály

Výplňové materiály jsou vstřebatelné látky na bázi kyseliny hyaluronové, což je tělu vlastní látka, uložena v mezibuněčných prostorách kůže. Výplňová látka je aplikována tenkou jehličkou do vybrané vrásky, kde dojde k uvolnění účinné látky a vráska se tzv. vyplní. Efekt je okamžitý a přináší řešení pro korekci výraznějších a hlubokých vrásek. Zákrok je velmi dobře snášen, nevyžaduje žádnou rekonvalescenci a pacient odchází maximálně s mírným začervenáním ošetřeného místa. Délka efektu je minimálně 15 – 18 měsíců. Po té se materiál postupně vstřebá.

Na našem pracovišti používáme ty nejkvalitnější výplňové materiály – 100% kyselinu hyaluronovou, se kterou má ošetřující lékař skvělé zkušenosti.  Aplikace botulotoxinu se využívá k řešení korekce mimických vrásek. V rukou našeho zkušeného lékaře je jeho použití bezpečné a výsledek přirozený. Probíhá obdobně jako aplikace kyseliny hyaluronové, bez nutnosti rekonvalescence. Zde je taktéž výsledek okamžitý, avšak odeznívá mnohem dříve – cca po 3 – 6 měsících. Samozřejmostí je osobní konzultace a individuální přístup.

Používané přípravky