PRŮBĚH OŠETŘENÍ

Jedná se o aplikaci zesíťované kyseliny hyaluronové jemnými vpichy ultratenkými jehličkami (zpravidla 31G) do povrchové vrstvy nebo kanylou do hlubších vrstev pokožky obličeje. Ošetření vedoucí k omlazení a komplexní hydrataci pleti sestává ze dvou sezení, která probíhají s odstupem přibližně jednoho měsíce.

PO OŠETŘENÍ

Nedotýkat se, nemasírovat ošetřené místo po dobu 24 hodin po aplikaci. Nevystavovat se nadměrnému UV záření. Vyhnout se pobytu v sauně, soláriu a místnostem s nízkými teplotami po dobu 3 týdnů. Lehké zarudnutí v daném místě vymizí během několika dnů. Modřinky se vstřebají do týdne po aplikaci. 1 měsíc po aplikaci nepodstupujte kosmetické ošetření, pouze jemné odličování. 1-3 dny se po aplikaci se vyhněte fyzické námaze.

VHODNÁ DOBA

Injekční mezoterapie se může provádět celoročně. V letním období je však nutné používat krém s UV filtrem!

VAŠE OTÁZKY

Jak dlouho vydrží účinek? Doba účinku se může u každého jedince mírně lišit, průměrně však trvá 8 měsíců, ideálně 1 rok.

Doporučujete doplňovací aplikace? Po této době doporučuje pro zachování trvalého účinku ošetření zopakovat. Doplňovací aplikace mají až trojnásobně delší intervaly oproti klasické mezoterapii, která se provádí nezahuštěnými gely kyseliny hyaluronové.

PŘED OŠETŘENÍM / PO OŠETŘENÍ