PRŮBĚH OŠETŘENÍ

S přibývajícími roky kůže slábne, ubývá v ní kolagen, elastan a kyselina hyaluronová. Kolagen je zodpovědný za pružnost a pevnost pokožky. Kyselina hyaluronová na sebe váže vodu a pleť udržuje hydratovanou. Mezoterapie do podkoží dostane kyselinu hyaluronovou, vitamíny a další látky, které pleť vyživí, vyhladí vrásky, hloubkově jí hydratují a nastartují tvorbu kolagenu.

PO OŠETŘENÍ

Rekonvalescence po mezoterapii závisí na rozsahu zákroku, typu pokožky a na individuální rychlosti hojení. V běžném životě vás nijak neomezí, do pracovního i společenského života se většinou můžete vrátit hned druhý den. Několik dní po ošetření se vyhněte slunci a používejte krémy s vysokým ochranným faktorem.

VHODNÁ DOBA

Mezoterapie se může provádět celoročně. V letním období je však nutné používat krém s UV filtrem!

VAŠE OTÁZKY

Jaké jsou přednosti mezoterapie oproti jiným zákrokům? Neničí pokožku, nezvyšuje senzitivitu pokožky na UV záření, žádné riziko trvalého zbarvení kůže, bez vedlejších účinků kromě zarudnutí kůže, které zmizí do 24 hodin.

Jak často je nutné mezoterapii opakovat? Výsledek je vidět hned po prvním ošetření, ale pro co nejlepší efekt doporučujeme první dvě mezoterapie opakovat po dvou týdnech, třetí mezoterapii po třech měsících. Pak už k udržení výsledku stačí na mezoterapii provést jednou ročně.

PŘED OŠETŘENÍM / PO OŠETŘENÍ