Trvalé odstranění chloupků

Každá doba si žádá své a ta současná vyzývá k bezchybné, vždy a za všech okolností hladké pokožce. Jak ale trvale odstranit chloupky? Jde to a u nás to jde, díky modernímu přístroji, dokonce téměř bezbolestně! Přijďte a vyzkoušejte.

Laserová depilace

Chloupky rostou přirozeně. Jsou důležitou součástí pokožky a jejich množství, barva i růst je stimulován hormonálně. Zejména pak u žen dochází v průběhu života k hormonálně nestabilním obdobím. V takové době může dojít ke zvýšenému růstu ochlupení a to i v místech pro ženu netypických, jako je oblast brady, horního rtu, krku. Každý z nás disponuje charakteristickým ochlupením v oblasti podpaží, třísel, paží či nohou. Každodenní holení chloupků vede ke dráždění pokožky stejně tak jako odstraňování nežádoucího ochlupení voskem. Způsobí dočasného odstraňování je více, avšak je mnohdy provázeno nepříjemným zarůstáním chloupků v pokožce.

Obrovskou úlevu od těchto potíží přináší trvalé odstranění chloupků, které poskytuje naše Laserové centrum Estela jež je vybaveno špičkovým laserovým přístrojem Candela GentleLASE PRO, který skutečně chloupky trvale odstraní. Navíc ošetření tímto typem laserového přístroje je téměř bezbolestné! Předpokladem trvalého odstranění chloupků je pravidelnost návštěv. Obvykle ve 3-4 týdenních cyklech jímž využíváme tzv. anogenní neboli růstové fáze chloupku.

Tak to je on! Laser Candela GentleLASE PRO, to nejlepší pro trvalé odstranění chloupků. Ošetření tímto typem laserového přístroje je téměř bezbolestné! Laser je vybaven patentovaným dynamickým chlazením tkáně, které umožňuje použít vysokou energii pro účinný zákrok a přitom ochránit pokožku před popálením. Přečtěte si o něm více v části  Moderní technologie.

walletCena výkonu

Ceny laserové depilace závisí na rozsahu a místě depilace. Předpokladem trvalého odstranění chloupků je absolvování základních 4 ošetření v 3 – 5 týdenních cyklech. Pravidelnost a takový to počet návštěv přináší redukci ošetřované partie o 80 – 90%. Zbylé minimum chloupků se redukuje v delších časových intervalech v ceně 10% z původní ceny, např. u ošetření třísel je cena 4x 2.500.- a od 5. doplňujícího ošetření je cena 250.- . Většinou stačí 2 – 3 doplňující ošetření. Níže uvedené ceny jsou orientační, rozsah ošetřované partie je individuální! Přesná cena vám bude sdělena při osobní konzultaci.

podpaží cca 2 500,- Kč
třísla cca 2 500,- Kč
třísla + podpaží cca 4 500,- Kč
třísla + intimní partie cca 3 500,- Kč
obličej – horní ret cca    600,- Kč
obličej – brada včetně krku cca 1 500,- Kč
obě ruce cca 3 000,- Kč
oblast břicha cca 1 500,- Kč
hrudník cca 5 000,- Kč
okolí prsních bradavek (obě) cca 1 500,- Kč
nohy – stehna celá cca 5 000,- Kč
nohy – kotník až koleno cca 5 000,- Kč
nohy celé cca 9 000,- Kč
záda cca 8 000,- Kč

prubehPrůběh ošetření

Ošetření je velmi dobře snášeno, u citlivých lidi může být vnímáno jako slabé pálení či štípnutí. Délka ošetření je v závislosti na rozsahu ošetřované plochy, například třísla cca 15 minut. Po ošetření je pokožka mírně červená, po několika desítkách minut zčervenání mizí.

Kdy je vhodná doba?

Doba vhodná k ošetření je září až červen.

duvodVaše otázky

Pro koho je ošetření určené? Laserová depilace je určena pro ženy i muže různého věku. V případě příliš jemných, světlých, šedých nebo blond chloupků bude však výsledek velmi omezený.

Dají se chloupky mezi jednotlivými ošetřeními odstranit? A jak? Ano, narostlé chloupky mezi jednotlivými ošetřeními lze odstranit pomocí epilačního strojku, pinzetou či voskovou depilací.