Vyhlazení vrásek

Pro zmírnění projevů stárnutí pleti se, vedle neinvazivních metod, používá i osvědčená a efektivní, invazivní metoda - ošetření špičkovou laserovou technologií CO2 laser.

Vrásky

Stárnutí pleti a tvorba vrásek závisí na několika různých faktorech. Krom (vedle) přirozeného procesu stárnutí a dispozic, které nám jsou geneticky dány se na urychlení procesu stárnutí podílí i hormonální změny, působení UV záření, stres, kouření a jiné. Struktura pleti se mění, zprvu se objevují mělké vrásky, které se postupně prohlubují a pokožka ztrácí svou pevnost a elasticitu. Pro zmírnění projevů stárnutí pleti, se vedle neinvazivních metod, jako jsou radiofrekvenční lifting či aplikace výplňových materiálů, používá osvědčená a velmi efektivní, invazivní metoda – ošetření špičkovou laserovou technologií CO 2 laser. Ambulantnímu zákroku předchází odborná konzultace s dermatologem,který tento zákrok také provádí.

prubehPrůběh zákroku

Toto specifické laserové ošetření vyžaduje povrchovou anestezii. Po hodinovém působení znecitlivujího krému Emla, lékař postupně ošetřuje vybranou plochu.Délka zákroku závisí na rozsahu ošetření, většinou jde o několik desítek minut. Pacient pociťuje lehké poštipávání, pálení, avšak tento zákrok je velmi dobře snášen.

Po ošetření

Bezprostředně po zákroku je pokožka zarudlá, nekrvácí. Pacient pociťuje pnutí a mírné pálení pokožky. První fáze regenerace, tedy zhojení povrchu pokožky, trvá zhruba 4 – 7 dní. Ze zarudlé pokožky se stávají tmavá ložiska – stroupky, které se obvykle do týdne odloučí a již je možné pozorovat hladší, čerstvou pokožku. Po té následuje druhá fáze hojení, při které pacient již může použít běžný krém, make – up a dochází postupně k problednutí zarůžovělých míst po ošetření a k dovyhlazení struktur pokožky s jejím maximálním vyhlazením. 2-4 měsíce po ošetření je pokožka velmi citlivá na UV záření, proto se tyto zákroky provádějí výhradně v zimním období.

Kdy je vhodná doba?

Doba vhodná k ošetření je říjen až březen.

Hýčkejte svou pleť s balíčkem "Korektivní program"

Zbavte se části vrásek! S balíčkem „Korektivní program“ se Vám to podaří.  

  • Retinol 6 TR sérum 15ml (samostatně koupíte za 1 135,- Kč)
  • oční sérum Retinol Eye TR 10ml (samostatně koupíte za 1130,- Kč)
  • Firewall – profesionální síla širokospektrálního super antioxidantu – Komplex proti stárnutí Cucosade 30ml (samostatně koupíte za 1 955,- Kč)

Cena balíčku: 3 800,- Kč

ušetříte: 420,- Kč

walletCena výkonu

Níže uvedené ceny jsou orientační. Přesná cena vám bude sdělena lékařem.

vyhlazení vrásek – obě tváře 6 000,- až 8 000,- Kč
čelo 2 000,- až 4 000,- Kč
okolí úst
(v ceně je ošetření
horního rtu, brady,
nosoretních rýh
6 000,- až 8 000,- Kč
horní ret cca 3 000,- Kč
brada cca 4 000,- Kč
vrásky okolo očí (obě) cca 6 000,- Kč

duvodJak dlouho efekt vydrží?

Po tomto invazivním zákroku, dochází k velmi výraznému vyhlazovacímu efektu. Drobné vrásky mizí zcela a ty hluboké se redukují až o 80 – 90 %. Efekt přetrvává několik let, závisí však nejen na typu pleti, ale také do jaké míry bude pacient o svou pleť pečovat.

Ošetřili jsme v

Používané přípravky

R-Retinoate – Vaše pleť bude hýčkána i doma

krémové sérum s vitamínem A aktivující mládí * 8 let výzkumu * omlazená, mladě vypadající pokožka s viditelně redukovanými vráskami a rýhami * zlepšený tón pleti, textura i jas. * První výsledky jsou viditelné již po 4 týdnech používání.

  • Aplikace: 2x denně (2 – 3 pumpičky), nanést na obličej, krk a dekolt a nechat vstřebat. Není potřeba postupné fázování jako u retinolu. Je zde jiný mechanismus účinku.
  • Kdy a jak: Po tekutých sérech. Před hydratačním krémem/krémem s SPF. Krém s SPF je nutné aplikovat při použití ráno, jelikož vitamín A podporuje olupování kůže
  • Těhotenství: Jako u ostatních produktů obsahujících vitamín A doporučujeme konzultaci s ošetřujícím lékařem, pokud chcete produkt používat.
  • Použití v letních měsících: Zcela bezpečný a účinný. Nutná aplikace přípravku s SPF faktorem.

Podívejte se na výsledky