Mezoterapie

Mezoterapie je vhodná u povadlé kůže tváří, čela, brady, krku, dekoltu nebo hřbetů rukou. Mezoterapie zpomalí stárnutí pokožky, hydratuje a omladí pleť, vyhladí středně hluboké vrásky. Na rozdíl od krémů proti vráskám se účinné látky dostanou až do střední vrstvy kůže a pokožku dlouhodobě hydratují a vyživují zevnitř.

Co je mezoterapie (hydratace pleti)

Mezoterapie je pokrokový přístup k omlazení pokožky s použitím pera. Pokožka se tím revitalizuje a hydratuje, což se projeví větší elasticitou, pevností a znatelným vyhlazením povrchu. Vpichy se provádí po předchozí aplikaci anestetického krému, takže zákrok je velmi komfortní, bezbolestný.

Proč jít na mezoterapii?

S přibývajícími roky kůže slábne, ubývá v ní kolagen, elastan a kyselina hyaluronová. Kolagen je zodpovědný za pružnost a pevnost pokožky. Kyselina hyaluronová na sebe váže vodu a pleť udržuje hydratovanou. Mezoterapie do podkoží dostane kyselinu hyaluronovou, vitamíny a další látky, které pleť vyživí, vyhladí vrásky, hloubkově jí hydratují a nastartují tvorbu kolagenu.

Přednosti oproti jiným zákrokům
  • Neničí pokožku
  • Nezvyšuje senzitivitu pokožky na UV záření
  • Žádné riziko trvalého zbarvení kůže
  • Bez vedlejších účinků kromě zarudnutí kůže, které zmizí do 24 hodin
Jak často je nutné mezoterapii opakovat?

Výsledek je vidět hned po prvním ošetření, ale pro co nejlepší efekt doporučujeme první dvě mezoterapie opakovat po dvou týdnech, třetí mezoterapii po třech měsících. Pak už k udržení výsledku stačí na mezoterapii provést jednou ročně.

Rekonvalescence po mezoterapii

Rekonvalescence po mezoterapii závisí na rozsahu zákroku, typu pokožky a na individuální rychlosti hojení. V běžném životě vás nijak neomezí, do pracovního i společenského života se většinou můžete vrátit hned druhý den. Několik dní po ošetření se vyhněte slunci a používejte krémy s vysokým ochranným faktorem.

Kdy je vhodná doba?

Mezoterapie se může provádět celoročně. V letním období je však nutné používat krém s UV filtrem!

Cena výkonu

Mezoterapie pomocí pera – cena jedné aplikace je 2 300,- Kč  (nutno 3 – 4 zákroky).

Estela nabízí nejmodernější systém pro omlazování kůže v obličeji, krku, dekoltu a horní části rukou, ale také odstranění celulitidy a strií. Tyto nedostatky ošetří efektivně, bezbolestně a bez doby nutné k zotavení. Ihned po ošetření můžete pokračovat ve svých každodenních činnostech. S mezoterapií nejsou spojeny žádné vedlejší účinky, jako je například ztráta mimiky.

Používané přípravky

Podívejte se na výsledky