Moderní technologie

Úspěšnost estetických zákroků by nemohla být tak vysoká bez použití nejmodernějších technologií. Na našem pracovišti používáme špičkové laserové a radiofrekvenční přístroje.

CO 2 laser – omlazení pleti, vyhlazení jizev

Frakční laser CO2RE pracuje cíleně s maticí laserových bodů tvořících různé typy mřížek, které se v závislosti na typu pokožky a požadovaném typu ošetření liší v intenzitě. Ve zlomcích sekundy je paprsek rozdělen do řady teček. Přeměněná světelná energie laseru na teplo cíleně nastartuje zesílení a novotvorbu kolagenu.  Díky využití nejnovější technologie je zákrok velmi intenzivní a efektní. Výsledkem je takovéhoto ošetření, které je velmi jednoduché a komfortní, je s minimální doba rekonvalescence a rychlý návrat klienta k jeho běžným činnostem. Výsledkem je zjemnění pleti, stažení pórů, barevné sjednocení povrchu, snížení pigmentací. V hloubce tvorba nového kolagenu se zjemněním vrásek a vypnutím pokožky.

Ideálními kandidáty pro ošetření frakčním laserem CO2RE jsou klienti věku 30 let a starší s kůží poškozenou pobytem na slunci, stařeckými skvrnami, jemnými linkami, vráskami, změnami barvy pokožky, hrubou texturou pokožky, jizvami po akné a jinými kožními nedokonalostmi.  Ošetření je ideální pro každého, kdo touží po mladistvě vypadající pleti bez dlouhé rekonvalescence, která je nutná u běžně prováděných ošetření.

Nejvhodnější využití

 • skin resurfacing
 • projasnění barvy pleti
 • redukce a odstranění vrásek okolo očí, úst, na bradě a na čele
 • hyperpigmentace
 • barevné nerovnosti pleti
 • jizvy včetně jizviček po akné
 • vypnutí ochablé pokožky obličeje, krku a dekoltu
 • vyhlazení pokožky hřbetu rukou
 • zlepšení textury pleti
 • obnova produkce kolagenu
 • menší kožní excize

Průběh výkonu

Před ošetřením ošetřující lékař s klientem probere kompletní lékařskou anamnézu, aby se eliminovaly případné negativní reakce. Během ošetření lze očekávat mírné nepohodlí. A proto lze před zákrokem aplikovat na určenou plochu vhodné povrchové anestetikum pro zvýšení komfortu ošetření. Před agresivnějším ošetřením může ošetřující lékař doporučit podkožní anestetika, perorální anestetikum a / nebo sedativa během ošetření. Tato analgetika během zákroku zmírní jakýkoli i zbytkový pocit nepohodlí. Ve většině případů je výsledek ošetření vidět již po jednom ošetření. Okamžité zlepšení je viditelné po ošetření jemných linek, vrásek, stařeckých skvrn a nerovnoměrné textury pokožky. Pokožka bude postupně vypadat projasněná, hladší a pevnější.

Po zákroku je pokožka jeden až dva dny červená (dle intenzity zákroku), druhý a třetí den se změní v tmavší stroupky, které se obvykle mezi čtvrtým až osmým dnem odloučí. Následující týdny je pokožka růžová a postupně bledne. Pokožku je třeba po zákroku silně promazávat vhodným přípravkem. V letních měsících je třeba chránit před sluncem krémy s nejvyššími SPF ( 50+). Maximální výsledný efekt je patrný po 3 – 5 měsících.

Aura Laser – Cévní laser

Pulsní typ laseru vhodný k odstranění cévních změn.

Nejvhodnější využití

 • odstranění rozšířených žilek v obličeji
 • odstranění rozšířených žilek „metliček“ na nohou
 • korekce naevus flammeus – „oheň“
 • odstranění hemangiomů
 • odstranění pavoučkových névů

Průběh výkonu

Ošetření cévním laserem se provádí ambulantně v místním znecitlivění a je velmi dobře snášeno a je téměř bezbolestné. Aura laser léčí bez vpichů injekční jehlou a bez následné nutnosti nošení stahovacích punčoch. po ošetření je místo mírně červené, nebolestivé. je nutná ochrana před uv zářením – 1 měsíc. ošetření se musí několikrát opakovat, zejména ošetřujeme-li rozšířené žilky na nohou. počet sezení a délka výkonu záleží na rozsahu cévních změn.

Laser Candela GentleLASE PRO – epilace, pigmentové léze, omlazení a zákroky na cévách

Světově nejrozšířenější epilační laser představuje standard laserové epilace a vyrábí jej největší světová firma v oblasti přístrojů pro estetickou medicínu Syneron Candela.

GentleLASE PRO pracuje s laserovou stopou průměru až 18mm s maximální frekvencí výstřelů 2Hz. GentleLASE PRO má nastavitelnou délku pulzu laseru. Nastavitelná délka pulzu je výhodnější i pro ošetření cévních lézí.

Laser je vybaven patentovaným dynamickým chlazením tkáně, které laserům Candela dodává unikátní schopnost použít vysokou energii pro účinný zákrok a přitom ochránit pokožku před popálením. Dynamické chlazení DCD je založeno na nastavitelné časové posloupnosti výstřelu kryogenního spreje ochlazujícího pokožku a následného výstřelu laseru. Světelný impulz tak prochází podchlazenou pokožkou do neochlazeného podkoží. Proti, u jiných laserů používanému kontaktnímu chlazení studenou destičkou nebo okénkem, systém dynamického chlazení neochlazuje podkoží, které se má právě laserovým pulzem zahřát. DCD chlazení také výrazně zlepšuje komfort pacienta při zákroku, protože kryogenní chlad omezuje místní vnímání bolesti.

GentleLASE PRO je založen na krystalu Alexandrit s vlnovou délkou 755nm, které je ideální na epilaci, protože má ze všech laserů nejlepší poměr mezi absorpcí v melaninu a hemoglobinu. Laserová epilace je založena na selektivním ohřevu folikulu absorpcí světla laseru. Laser je určen pro epilaci, pigmentové léze, rejuvenaci a zákroky na cévách.

 

Accent od firmy Alma Laseres Ltd.

Vzhledem k tomu, že se jedná o neinvazivní metodu je ošetření bezbolestné a nevyplývají žádná omezení. Radiofrekvenční energie vstupuje přes povrchovou vrstvu kůže do různé hloubky dle použité hlavice a stimuluje tukové buňky k vyloučení svého obsahu do mízního a lymfatického systému. Standardně se využívají dvě hlavice pro ošetření celého těla. Unipolární hlavice slouží pro tvarování problematických partií, odstranění objemu tukové tkáně a celulitidy do hloubky až 20 mm. Následně je využita bipolární hlavice s maximálním efektem pro obnovu kolagenových vláken.To má vliv na následné vypnutí pokožky s intenzivním účinkem do hloubky 6 mm čímž se docílí korekce strií, ale také vyhlazení vrásek.

Nejvhodnější využití

 • Tvarování problematických partií př.: břicho, boky, hýždě, stehna, oblast kolem kotníků, paže, podbradek, obličejová část
 • Odstranění tuku
 • Eliminace celulitidy
 • Vyhlazení vrásek
 • Vypnutí pokožky
 • Korekce strií

Průběh výkonu

Po vstupní bezplatné konzultaci s terapeutem následuje vlastní ošetření, délka ošetření je individuální dle rozsahu ošetřované partie a dle individuální tolerance k teplu. Celé ošetření je bezbolestné, příjemné a není třeba žádné rekonvalescence, je třeba pouze dodržovat určitý doporučený postup. Mezi jednotlivými aplikacemi je nutné dodržovat časové rozestupy v rozmezí 7-14 dní. Efekt ošetření se projevuje od druhého ošetření a ještě i několik týdnů po poslední aplikaci.