Neinvazivní lifting

Povadlá kůže? Zahřejeme radiofrekvencí a napneme.

Neinvazivní lifting

Radiofrekvenční přístroj využívá unikátní radiofrekvenční technologii k řízenému zahřívání pokožky. Radiofrekvenční vlna vstupuje přes povrch pokožky do podkoží (proniká 0 – 20 mm do tkáně), kde intenzivně zahřívá tukové buňky (v oblasti krku a obličeje se má terapeutická teplota pohybovat od 39 – 40°C), vypíná a vyhlazuje pokožku. Dochází ke stažení a vypnutí původně uvolněné a povadlé kůže na celém těle včetně obličejových partií a oblasti kolem očí, přičemž dochází k odstranění vrásek. Ve tkáni, vlivem působení tepelné a radiofrekvenční energie dochází k rozrušení tukových buněk a jejich redistribuci, k remodelaci kolagenových vláken (nový kolagen zvyšuje elasticitu, pokožka je pružnější, zářivější a mladistvější), zvýšení krevní mikrocirkulace, zlepšení zásobování tkání kyslíkem a k podpoře přirozených regeneračních metabolických procesů (podporuje se tvorba elastinu). Lymfatický systém odstraňuje odpadní látky uložené v podkoží včetně rozrušených tukových buněk a pro jeho správnou funkčnost je zapotřebí mezi jednotlivými ošetřeními zvýšit pitný režim.

Výsledkem je pevnější pleť s výrazným úbytkem vrásek a zmírněním projevů ochablé pleti. Efekt vypnutí pleti je vnímán již od 2 ošetření. Celkem jsou zapotřebí min. 4 sezení a celá procedura je dle typu pleti doporučována 1 x za rok až rok a půl.

Akční balíček "V LÉTĚ KRÁSNĚJŠÍ!"

Vyhlaďte vrásky, vypněte pokožku a ještě ušetřete!

Neinvazivní lifting – AKCE 3+1 ošetření zdarma.

Cena výkonu

Omlazení pokožky, vyhlazení vrásek. Potřeba jsou minimálně 4 ošetření.

ošetření obličeje včetně krku za jedno ošetření 2 000,- Kč

 

Frekvence a počet ošetření

K dosažení dlouhodobého efektu je zapotřebí 4-6 ošetření jednou týdně, po třech ošetřeních je možné prodloužit interval na 14 dní.

Výsledky ošetření

 

 

  • vyhlazení a vyplnění drobných i hlubších vrásek
  • velmi výrazný omlazující a regenerační účinek na pleť
  • zpevnění podbradku
  • projasnění pleti a získání „zdravé barvy“
  • povzbuzení obnovy kolagenu
  • vyhlazení strií

Ošetřili jsme v