Je to jako v pohádce. Stojíte na rozcestí a potřebujete se rozhodnout, kterou cestou se dál dát. Na rozdíl od pohádek jsou však všechny tři cesty, které Vám nabízíme, bezpečné a vedou k cíli. Posuďte sami!  

Na rozhodnutí nejste naštěstí sami, jsou tu naši odborníci, kteří Vám správnou cestu pomohou vybrat!

První cesta
„dermatologická“

Vydáte-li se touto cestou, máte na výběr ještě několik dalších rozcestí, tedy možností, jak na vrásky. Kudy se vydat Vám nejlépe poradí naši odborníci. Chemický peeling na jemné vrásky, enzymatický peeling na povrchové vrásky, mezoterapie na středně hluboké vrásky a když už jde do tuhého a potřebujeme korigovat výraznější a hluboké vrásky, máme k dispozici výplňové materiály. To všechno jsou metody, které zpomalí proces stárnutí pleti. Na těchto cestách Vás bude provázet dermatolog a ten Vám také poví, které cestičky jsou v létě zavřené, které stačí projít jen jednou a které je třeba opakovat.

Druhá cesta „radiofrekvenční“

Vydáte-li se touto, neinvazivní, cestou, budete ji muset projít 4x až 6x, každý týden, později každé dva týdny. Odměnou Vám bude pevnější pleť s výrazným úbytkem vrásek a zmírněním projevů ochablé pleti. Na téhle cestě Vám bude teplo. Radiofrekvenční vlna vstupuje přes povrch pokožky do podkoží, kde intenzivně zahřívá tukové buňky, vypíná a vyhlazuje pokožku. V oblasti krku a obličeje se má terapeutická teplota pohybovat od 39 – 40°C. Dochází ke stažení a vypnutí původně uvolněné a povadlé kůže na celém těle včetně obličejových partií a oblasti kolem očí, přičemž dochází k odstranění vrásek.

Třetí cesta
„laserová“

Na tuto cestu se vydejte v zimě. Je to krátká cesta, která se nemusí opakovat a trvá jen několik desítek minut, ale zase se z ní budete pár týdnů vzpamatovávat a pár měsíců se vyhýbat slunci. Odměnou Vám bude výrazný vyhlazovací efekt, drobné vrásky zmizí docela a ty hluboké se redukují až o 80 – 90 %. Efekt přetrvává několik let, závisí však nejen na Vašem typu pleti, ale také na tom, jak budete o svou pleť pečovat.  Laserová cesta je osvědčená a velmi efektivní, invazivní metoda – ošetření špičkovou laserovou technologií CO 2 laser. Ambulantnímu zákroku předchází odborná konzultace s dermatologem, který tento zákrok také provádí.