BOŽSKÉ RITUÁLY

PRO KRÁSU

Letošní léto jste si užila. Hodně užila! Slunce vás líbalo pravidelně po lících, na krku i čele a nejen tam. Výsledkem však může být suchá, napjatá pokožka mdlé barvy nebo hůře – plná pigmentových skvrn. Nezoufejte, v královéhradeckém Estetickém laserovém centru Estela jsou připraveni! S přicházejícím podzimem si pro vás přichystali sérii luxusních pečujících rituálů „after sun care“, při kterých si nejen báječně odpočinete, ale zároveň své pokožce dopřejete tolik potřebnou kúru!

Stejně jako zima, i léto je pro naši pokožku extrémní záležitostí. Ostré sluneční paprsky, věčné působení chlorované a slané vody si na pleti vybírá svou daň různě: červenáním, rozšířenými žilkami, flíčky, pupínky. Pokud i vy na své tváři pozorujete, že po prázdninách není tak úplně v kondici, máme pro vás tip, jak „letní škody“ efektivně napravit a užívat si opět svěží, zářivé, barevně sjednocené pokožky plné života. Díky hradecké Estele je navíc cesta k vytouženému cíli víc než příjemná, což potvrzuje i certifikovaná terapeutka centra Petra Velichová: „Letošní podzim věnujeme pečujícím rituálům v duchu after sun care. Připravili jsme pro naše klientky celkem tři procedury, přičemž každá z nich se přímo zaměřuje na řešení těch nejčastějších problémů, které pokožku po letní sezoně sužují: dehydratace pleti, sluneční hyperpigmentace a péče o citlivé oční okolí, které snáz podléhá vzniku vrásek. Všechny procedury jsou maximálně relaxační v délce 75 minut.“

Estela tak díky této nabídce profesionálního dermatologického ošetření výrazně rozšiřuje portfolio svých procedur, jako je chemický a enzymatický peeling. O královské hýčkání vaší pleti se kromě rukou profesionála postarají přípravky vysoce kvalitní lékařské kosmetiky z Velké Británie Medik8. „Jedná se skutečně o ty nejúčinnější produkty, které jsou na trhu k dispozici,“ doplňuje Petra Velichová.

A o jaké procedury v rámci rituálu „after sun care“ tedy půjde? Jak již bylo řečeno, vybírat můžete ze tří typů: Hydrating care, Brightening care a Rejuvenating care. Hydrating care potěší každou ženu, kterou trápí suchá, sluncem unavená pokožka se sklony k šupení a vzniku dermatóz. Brightening care se zase perfektně hodí pro každou, která po slunění řeší nepěkné barevné stopy na pleti – hyperpigmentaci, trápí ji obecně barevná nejednotnost pokožky a její celkový mdlý zjev. Rejuvenating care pak ocení dámy, které touží po omlazení pleti, především v kritických partiích očí. „U každého rituálu doporučujeme minimálně tři opakování pro zajištění opravdu dlouhotrvajícího efektu. Konkrétně u Rejuvenating care již skutečně po třetím ošetření poznáte znatelnou redukci drobných mimických i hlubších vrásek spojených se suchou pokožkou. Perfektně se tato procedura hodí i jako preventivní ošetření proti vráskám pro ženy nad 30 let,“ dodává s úsměvem Petra Velichová.

Tak, dámy, plán na letošní podzim je jasný! Odpočinek a kvalitní péče budiž naším společným mottem pro nadcházející roční období. Už teď navíc můžeme prozradit, že podzimní nabídkou rituálů v Estele rozhodně nekončí. Na zimu chystají nové, tentokrát v duchu Intensive Winter Cure. Výjimkou nebude ani jaro. Na to si ještě nějaký ten pátek počkáme, rozhodně se ale máme na co těšit! Tedy, na viděnou v čekárně Polikliniky III na Benešově třídě, kde estetické laserové centrum sídlí.

Petra Velichová