Blefaroplastika

Provádíme plastické operace jak horních, tak dolních očních víček. Zákrok, po kterém viditelně omládnete, provádíme ve spolupráci se špičkovými očními mikrochirurgy sítě VISUS.

CO BYSTE MĚLI VĚDĚT

Před každou kosmetickou operací blefarochalasy (hrazenou pacientem) předchází individuální odborná bezplatná konzultace. Součástí konzultace je klinické vyšetření lékařem, zhodnocení aktuálního nálezu na víčkách a rozhodnutí o vhodnosti či nevhodnosti operace. U pacientů, kteří jsou léčeni antikoagulačnímu léky (např. Warfarin, Eliquis) nebo antiagregačnímu léky (např. Anopyrin) je nutné pro vysoké riziko krvácení výkon předem konzultovat s operujícím lékařem a internistou. V zájmu pacienta i v zájmu našem je pozitivní výsledek a oboustranná spokojenost při minimalizaci rizika.

Operace se provádí v lokální anestezii. Zákrok trvá zhruba 45minut. Princip operace spočívá v odstranění přebytečné kůže a u konkrétních pacientů eventuálně i odstranění přebytku vyhřezávající tukové tkáně přes očnicové septum. Následuje sešití operační rány. Po zákroku je operační pole překryto obvazem a  přiložen ledový obklad a cca 30-45minut odpočívá.

Na zákrok je třeba se dostavit bez make-upu, je možné před ním jíst, pít.

Doporučujeme si domluvit doprovod, po zákroku nelze řídit.

ceník
více informací

ceník
více informací

Slide PŘED
ZÁKROKEM
PO
ZÁKROKU
Slide PŘED
ZÁKROKEM
PO
ZÁKROKU
Slide PŘED
ZÁKROKEM
PO
ZÁKROKU

Slide 1 300 Kč Improscar
Stick
DOPORUČUJEME

POOPERAČNÍ PÉČE PO PLASTICKÉ OPERACI VÍČEK

1. až 3. den po operaci je důležitý naprostý klidový režim, nezvedat těžká břemena, neohýbat hlavu dolů a ledovat přes čisté krytí. Nutné vyvarovat se fyzické aktivitě. Není vhodné pití kávy a alkoholu.

Kontrola není nutná, pacient přichází až 7. či 10. den na stehy (určí lékař).

Po operaci a vyndání stehů jsou běžné hematomy, otoky a zarudnutí. Za 5 dní po vyndání stehů se již můžete vrátit ke sportovním aktivitám. Stále je ještě nutná opatrnost na dotyk v oblasti očí, doporučujeme stále jemné omývání očního okolí. Líčit se můžete začít za 4 dny po vytažení stehů, avšak s opatrností – jizva je ještě velmi křehká!

Druhý týden můžete jizvičky začít ošetřovat mastným neparfémovaným krémem. Používejte jen velmi malé množství přípravku, který máte vyzkoušený a nehrozí alergická reakce. Mast nanášejte prstem nebo vatovou tyčinkou. Velmi jemně promazávejte jizvičky a postupujte od vnitřního koutku k vnějšímu. Nikdy na jizvy nevyvíjejte velký tlak . Jemné masáže můžete provádět až 3x denně, do té doby, dokud jizvy nezměknou. Masáž provádějte tak, že kůži na vnitřních víčkách přitlačíte prsty ke kosti nosu, tiskněte tak, abyste cítili tlak, nikoli bolest. Vydržte osm vteřin, povolte a počkejte, až se kůže prokrví. Opakujte třikrát až čtyřikrát. Podobně provádějte masáž na vnějších koutcích oka. Masáž provádějte tlakem bříška prstu kolmo na jizvu. Pokožku netřete ze strany na stranu, nenatahujte, nekružte. Cílem masáže je jizvičku prokrvit a změkčit.

Jizvy nesmíte po operaci vystavovat intenzivnějšímu slunečnímu záření. Pokud se mu nedokážete vyhnout, nezapomeňte jizvu chránit kvalitními slunečními brýlemi s UV ochranou a krémem s ochranným faktorem s UV 50+. Ideální je přípravek Improscar Stick, 50, který je určen přímo na ošetření jizviček v očním okolí.

Mějte na paměti, že k úplné regeneraci pooperační rány dochází minimálně 3 měsíce po zákroku.

V případě jakýchkoli nejasností neváhejte kontaktovat naše pracoviště.

Jsme jedna rodina

Hradecká ESTELA s.r.o.
E. Beneše 1549 (PK III), 500 12 Hradec Králové | estela-hk@email.cz | +420 776 871 808
IČO: 28849931 | bankovní spojení: 251704344/0300 | datová schránka: ugy4k5
Otevřeno v pracovní dny 8:00 – 16:00, vždy dle předchozího objednání

 

KOUPIT DÁRKOVÝ POUKAZ
KOUPIT DÁRKOVÝ POUKAZ