NA ZDRAVÍ A KRÁSU

Lékaři a zdravotníci oční sítě Visus se už od roku 1993 starají o zdraví našich očí. Historicky první soukromé oční lůžkové zařízení v České republice otevřeli v Polici nad Metují. Dnes najdete jejich ordinace na osmi místech východních Čech, svou péči rozšířili i na pacienty s kontaktními čočkami a myslí také na naši krásu. Seznamte se se skvěle sehranými týmy Visusu, Esvisu a Estely.

Když se řekne oční lékař, řadě Východočechů se vybaví bílé dveře s nápisem Visus. Aby také ne, když se jejich lékaři a sestry už skoro tři dekády pečlivě starají o zrak zdejších pacientů. A je jedno, jestli zamíříte do jejich ambulance v Náchodě, Hradci Králové, Opočně, Kostelci nad Orlicí, Polici nad Metují, Dobrušce, Červeném Kostelci nebo Úpici. Vždycky narazíte na zkušený a milý personál pod vedením vyhlášených lékařských kapacit – MUDr. Karla Havlíčka, MBA, MUDr. Martina Váši, Ph.D. a doc. MUDr. Jana Studničky, Ph.D. Spolehnout se u nich můžete ještě na jednu věc: drží krok s rychlým technologickým vývojem, a tak v jejich ordinacích nezřídka narazíte na ty nejmodernější přístroje a špičkové technologie používané v očním lékařství. Světovou novinkou roku 2020 je unikátní oční přístroj, který fotí oční pozadí zcela revolučním způsobem – za použití umělé inteligence a najdete ho právě ve Visusu. Dokáže tak přesněji určit diagnózu a vaše oči šetří opakovaných vyšetření. Kromě klasické ambulantní péče se zaměřují i na operační výkony – například šedého zákalu, zeleného zákalu (glaukomu) nebo na vitreoretinální operace, které upravují nitrooční poměry či refrakční nitrooční zákroky, díky kterým můžete snížit svou závislost na brýlích.

Nejen s brýlemi však člověk lépe vidí, stále populárnější jsou v tomto směru u pacientů i kontaktní čočky. Pro ně otevřeli odborníci z Visusu na svých pracovištích specializovaná aplikační střediska Esvis, kde vhodné čočky s klienty vybírají, seznamují s jejich nošením a péčí včetně nezbytných hygienických zásad. Prostřednictvím atraktivních věrnostních programů také pacienty motivují k pravidelným prohlídkám, které jsou zvlášť u lidí, jenž nosí čočky dlouhé roky, nesmírně důležité. Pocit, že je vše v pořádku, totiž může být právě u nositelů kontaktních čoček zrádný. Proto vás v Esvisu budou chtít vidět minimálně jednou za půl roku na pravidelné kontrole, kde si také rovnou můžete pořídit nová balení čoček včetně kompletního příslušenství – od roztoků až po umělé slzy. A když vám něco náhodou dojde dřív, stačí zavolat a připraví vám balíček k vyzvednutí. To vše s garancí původu zboží a jeho trvanlivosti, zkrátka přímo z rukou lékaře, kterému věříte. Ne nadarmo se totiž říká, že zrak máme opravdu jen jeden.

Posledním a neméně důležitým členem této „rodiny“ je Estela neboli Estetické laserové centrum, které už přes 20 let v Hradci Králové nabízí klientům široké spektrum služeb v oblasti zdraví a krásy. Jak už název napovídá, soustředí se na laserové výkony od trvalého odstraňování chloupků přes vyhlazování vrásek až po odstraňování kožních znamének, rozšířených žilek nebo pigmentací. V portfoliu nechybí ani aplikace výplňových materiálů, mezoterapie, radiofrekvenční výkony jako neinvazivní lifting nebo bezbolestná lipolýza i dermatologická péče podpořená výrobky prestižní lékařské kosmetiky Medik8. Do povědomí klientů ze širokého okolí se však Estela dostala především díky plastickým operacím očních víček, tzv. blefaroplastikám. Ty provádí právě ve spolupráci se špičkovými lékaři sítě Visus. Také cítíte, že pomyslný kruh se uzavírá? Zkrátka, svěřit se do rukou této „rodiny“ znamená získat komplexní péči v oblasti zdraví a krásy. V místě, kde žijete a s lidmi, kterým můžete věřit.

Michaela Zumrová